BIO Kokosový olej s příchutí

Royal green Kokosový olej s česnekem
100% bio kokosový olej s pikantním česnekem nesmí chybět v kuchyni žádného labužníka-kulináře. Ať už jej použijete na smažení, restování, grilování, do polévek, omáček, pomazánek nebo jentak na chleba, pochvala strávníků vás nemine. Díky vlastnostem kokosového oleje budou vaše pokrmy nejen chutné, ale navíc i zdravé.
250 ml; 197 Kč

100% kokosový olej obohacený o pálivé papriky a čili koření. Ideální k přípravě pikantních pomazánek, chuťovek, gulášů a exotických jídel, která potřebují správný říz. Dodá osvědčeným receptům i vašim kulinářským experimentům punc profesionála.
250 ml; 197 Kč(bazalka, česnek, levandule, oregano, rozmarýn, tymián, petržel)
100% bio kokosový olej bez vůněobohacený o osvěžující provensálské bylinky. Je vhodný k dochucení pokrmů teplé i studené kuchyně – můžete ho použít do pomazánek, salátů, dresingů, polévek či omáček, na těstoviny nebo pečivo. Protože i při vysokých teplotách si zachovává své zdraví prospěšné vlastnosti, je ideální na pečení, smažení, restování a grilování. 
250 ml; 197 Kč


Cenný dar Matky přírody.Panenský bio kokosový olej je zpracován metodou lisování za studena, aby zůstaly zachovány všechny jeho zdraví prospěšné látky. Protože jde o čistý olej bez jakýchkoliv umělých přísad, využijete jej jak v koupelně, tak i v kuchyni.Nezaměnitelné aroma kokosových ořechů dodá receptům teplé i studené kuchyně sladkou příchuť exotiky. Kokosový olej je vhodný i ke kosmetickým účelům – jako regenerační kúra na vlasy, výživná péče o pokožku, jako masážní olej nebo jako přírodní deodorant.
                                                     325 ml; 279 Kč
                                                     1 400ml; 1 049 Kč