Doplňky stravy

Přírodní doplňky stravy Royal Green

SPIRULINA 60 TABLET

Spirulina je malá řasa ve tvaru spirály, která patří k nejbohatším zdrojům přírodních vitamínů a minerálů. Obsahuje přes 60 zdraví prospěšných látek, jako jsou vitamíny, minerály, stopové prvky, chlorofyl, fytokianin, enzymy, beta-karoten, rostlinné proteiny a aminokyseliny. Dodává energii, posiluje imunitu a podporuje přirozené vnitřní čištění organismu.

Cena: 249 Kč 

CAMU CAMU 60 KAPSLÍ

Je vitamín C, který užíváte skutečně přírodní? Camu camu je druh ovoce, které obsahuje nejvyšší množství vitamínu C v dosud známé ovocné podobě. Obsahuje širokou škálu zdraví prospěšných látek, jako jsou bioflavonoidy, vitamíny, enzymy, minerály či aminokyseliny.
Ve srovnání s pomerančem obsahuje camu camu až 30x více vitamínu C, 10x více železa, 3x více niacinu, 2x více riboflavinu a o 50 % více fosforu. Dostatečný přísun vitamínu C posílí imunitu organismu a dodá vám energii na celý den.

Cena: 475 Kč


ASTAXANTHIN ANTIOXIDANT 60 KAPSLÍ

100% přírodní antioxidant získaný z mořských řas.
Astaxanthin patří mezi karotenoidy a je jedním z nejúčinnějších antioxidantů vůbec. Podle vědeckých studií je tato látka 14x účinnější než antioxidanty obsažené ve vitamínu E, 20x účinnější než syntetický astaxanthin, 53x účinnější než beta-karoten a dokonce 64x účinnější než vitamín C.
Antioxidanty pomáhají chránit organismus před zhoubným působením volných radikálů, podporují imunitu, kondici kloubů nebo pleti. Podporují tvorbu „pozitivního“ cholesterolu a stimulují regeneraci organismu po sportovním výkonu nebo větším fyzickém vypětí.

Cena: 759 Kč


OMEGA 3 ROSTLINNÝ OLEJ Z MOŘSKÝCH ŘAS 60 KAPSLÍ

Mořské řasy jsou nejbohatším rostlinným zdrojem omega 3 mastných kyselin, které hrají významnou úlohu při tvorbě mozkových či očních buněk. 
Pravidelné užívání omega 3 podporuje paměť, IQ, schopnost učení a koncentrace. Díky své absolutně čisté, přírodní formě je zvláště vhodný pro seniory, těhotné ženy (během těhotenství a po porodu), pro batolata a malé děti.
Vegetariánská alternativa rybího tuku!

Cena: 849 Kč

Žádné komentáře:

Okomentovat